ZenCleanz Chi (elujõud)

Kogus
139,00 €

ZenCleanz Chi (elujõud)

Kirjeldus:

Tugeva qi ja elujõu heaks!


Kõikide tuntud ravimtaimede hulgas on ženšenn ilmselt legendaarseim ja seda mõjuval põhjusel – selle kasu tervisele on erakordne. Hiina keisrid on ammustel aegadel seda taime väärtustanud isegi rohkem kui kulda. Hiina traditsioonilise meditsiini iidses süsteemis on ženšenni peetud tervendavaks imerohuks, sest selle juurtel on keha noorendav, taastav ja tugevdav toime. Ta on tuntud vananemisvastase ja pikka iga tagava toime poolest. Soovitatud toidulisandina, mis võib toetada immuunsüsteemi. Koostises olev ganoderma ja korditseps võivad suurendada organismi vastupidavust ning taastada energiat ja elujõudu. Ženšenn võib toetada seksuaalset aktiivsust. Piimhappebakterid võivad parandada seedetrakti tervist.

Kasulikkus:

  • Suurendab elujõudu.
  • Kiirendab vigastustest paranemist.
  • Toetab immuunsüsteemi.
  • Hea keha noorendamiseks, taastamiseks ja tugevdamiseks.
  • Toetab nii keha kui ka meelt ja vaimu.
Koostis:

Koostisosad:
ženšenn, kordiseps, reishi, hapu hibisk, gojimarjad, veiste-südamerohu ürt, ananass, papaia, sidrun, lillkapsas, õun kiivi, villpöörise vili, virsik, mooruspuu mari, greip, draakonivili, jaam, takjas, okra, tuumkõrvits, spinat, Malabari spinat, ingver, spargel, karalla-kibekurk, šitaake seen, seened, porfüüra, klorella, Lactobacillus acidofilusLactobacillus caseiLactobacillus bifidus, Lactobacillus rhamnosus

Kasutamine:
Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestel soovitame tarbida toodet pärast sööki.
Pakend:
750 ml
Kaubamärk:
Ühik:
pdl
Laoseis:
Laos