Astachi form/Huo xiang zheng qi pian

Kogus
15,00 €

Astachi form/Huo xiang zheng qi pian

Mõju:

Astachi form reguleerib qi liikumist ja harmoniseerib keskmist soojendit (magu, põrn). Preparaat on hea toimega, kui  sümptomiteks on külmakartus, külmavärinad, palavik, peavalu, oksendamine või kõhulahtisus. Astachi form võiks kaasas olla reisima minnes, sest sobib nii külmetushaiguste kui ka seedesüsteemi infektsioonide korral.  

Koostis:

dauuria heinputke juur (Angelica dahurica root), pooria (Poria cocos), Areca catechu pericarp, süstja armujuure risoom (Atractylodes lancea rhizome), hariliku mandariini koor (Citrus reticulata pericarp), hiina magnoolia koor (Magnolia officinalis bark), pinellia risoom (Pinellia renate rhizome), paakumisvastane aine (kartulitärklis ja sahharoos), uurali magusjuure esktrakt (Glycyrrhiza uralensis root extract), patšuliõli (Pogostemon cablin oil), pronks-lutiklille lehe õli (Perilla frutescens leaf oil), kest (mikrokristalliline tselluloos, glütserool).

Vastunäidustused:
Preparaati kasutada ettevaatlikult raseduse ja rinnaga toitmise ajal, ta ei sobi yini tühjuse (õhtune ja öine higistamine, kuumavad käed-jalad) ja tuul-kuuma sümptomite (mädane eritis ninast) korral.
Kasutamine:
2 tabletti 3 korda päevas 15 minutit peale sööki.
Pakend:
60 tabletti
Ühik:
purk