HEA HIND! Koduapteek (tavahind 88.-)

Kogus
59,00 €

HEA HIND! Koduapteek (tavahind 88.-)

Kirjeldus:

Hiina meditsiini ravivahendid koduapteeki!

Komplekti kuuluvad:

1. Astachi Form

Sobib kasutamiseks, kui on: akuutne koliit, akuutne gastroenteriit, külmakartus, borborügmi, külmavärinad, kõhulahtisus, palavik, peavalu, oksendamine. Preparaati kasutada ettevaatlikult raseduse ja rinnaga toitmise ajal, ta ei sobi yini tühjuse (õhtune ja öine higistamine, kuumavad käed-jalad) ja tuul-kuuma sümptomite (mädane eritis ninast) korral.

2. Freenose Form

Külma tuule jaoks. Kinnise nina tablet. Tuulkülmast tingitud esmane staadiumi sümptomiteks on kinnine või "jooksev" nina, naha valulikkus, külmatunne, lihaste valulikkus, kaela kangus. Lisaks võib kasutada ka allergilise nohu korral ja külma nohu korral (valge, vesine nohu). Ei sobi, kui haigus algab kõrge palavikuga. Ettevaatlikult tuleks preparaati  kasutada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

3. Ice Free Form

Külmetus ja tuulkuumuse hajutamiseks. Tuulkuumusest tekkiv külmetus algab kurguvaluga, neelu või tonsillide põletikuga, häälepaelte põletikuga, palavikuga. Mida varem hakata preparaati võtma, seda parem. Samas aitab ka krooniliste kurguhädade korral. Eriti sobilik lauljatele ja nendele, kes kasutavad palju oma häält. Ei sobi külma sümptomite (alanenud kehatemperatuur, vererõhu langus) ja verevedeldajate kasutamise korral. Ettevaatlikult tuleks preparaati võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal. 

4. Minor B Form

Hiina meditsiinis enim kasutatav ravimtaimesegu! Sobib viirushaiguste (nt gripp, herpes) raviks, immuunsuse tugevdamiseks, reisimisel ajavahe ja kõrgustega kohanemiseks, autoimmuunhaiguste ja allergiate korral. Viimaste puhul konsulteeri kindlasti hiina meditsiini arstiga. Kasuta ettevaatlikult ja konsulteeri arstiga kõrge vererõhu korral või kui esineb limaskestade veritsust.

 5. Palsam lihastele ja liigestele

Tervise Alkeemia TOP 1 toode! Sobib lihaste ja liigeste valulikkuse ja pinge korral, soojendab trenni eelselt ja lõdvestab peale trenni. Palsam imendub sügavale naha sisse ja loob meeldiva sooja tunde. Ärge kasutage palsamit ärritunud nahal, limaskestadel (ninasõõrmetes, suul) ja vältige toote sattumist silma. Laste puhul tuleb toodet kasutada ettevaatusega.

Koostis:

 

Ühik:
kompl
Laoseis:
Laos