HEA HIND! Koduapteek (tavahind 93.-)

Kogus
64,00 €

HEA HIND! Koduapteek (tavahind 93.-)

Kirjeldus:

Hiina meditsiini ravivahendid koduapteeki!

Komplekti kuuluvad:

1. Astachi Form

Sobib kasutamiseks, kui on äge koliit, äge gastroenteriit, külmakartus, külmavärinad, palavik, peavalu, oksendamine.
Vastunäidustused: rasedus ja rinnaga toitmine, õhtune ja öine higistamine, kuumavad käed-jalad, mädane eritis ninast.

2. Freenose Form

Tuulkülmast tingitud esmase staadiumi sümptomiteks on kinnine nina või vesine nohu. Võib kasutada ka allergilise nohu korral.
Vastunäidustused: kõrge palavik. Ettevaatlikult tuleks preparaati kasutada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

3. Ice Free Form

Tuulkuumusest tekkiv külmetus, mis algab kurguvaluga; neelu või häälepaelte põletik, palavik. Mida varem hakata preparaati võtma, seda parem. Aitab ka krooniliste kurguhädade korral. Eriti sobilik lauljatele ja nendele, kes kasutavad palju oma häält. Vastunäidustused: alanenud kehatemperatuur, madal vererõhk, verevedeldajate kasutamine, rasedus, rinnaga toitmine.

4. Minor B Form

Hiina meditsiinis enim kasutatav ravimtaimesegu, mis sobib viirushaiguste (nt gripp, herpes) korral, immuunsuse tugevdamiseks, reisimisel ajavahe ja kõrgustega kohanemiseks, autoimmuunhaiguste ja allergiate korral. Viimaste puhul konsulteeri kindlasti hiina meditsiini arstiga.
Vastunäidustused: kasuta ettevaatlikult ja konsulteeri arstiga kõrge vererõhu korral või kui esineb limaskestade veritsus.

 5. Palsam lihastele ja liigestele

Tervise Alkeemia TOP 1 toode! Sobib lihaste ja liigeste valulikkuse ja pinge korral, soojendab trenni eelselt ja lõdvestab peale trenni. Palsam imendub sügavale naha sisse ja loob meeldiva sooja tunde. Ärge kasutage palsamit ärritunud nahal, limaskestadel (ninasõõrmetes, suul) ja vältige toote sattumist silma. Laste puhul tuleb toodet kasutada ettevaatusega.

Ühik:
kompl
Laoseis:
Laos