Tonix-R™

Kogus
50,00 €

Tonix-R™

Mõju:

taimne ekstrakt immuunsüsteemi toetamiseks.

Toode on valmistatud 7st erinevast taimest, mis on tuntud oma immuunsuse tugevdamise ja haigusi tõkestavate omaduste poolest. Mõnel taimel on lisaks omadused nagu kurnatusega võitlemine ja elujõu tõstmine. Eraldi väärivad esiletõstmist kilejas hundihammas ja punane läikvaabik, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud raviomadused immuunsüsteemi tugevdamisel ja inimese elukvaliteedi parandamisel. Preparaati võivad võtta samuti terved inimesed ja seda võib tarvitada pika perioodi (6-12 kuud või rohkem) jooksul ning peale meditsiinilisi protseduure.

Vaata siit hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi videod, kus ta räägib pikemalt tinkuurist Tonix-R. Video leiad SIIT

Koostis:

hüdro-etanoolne ekstrakt taimedest: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), punane läikvaabik (Ganoderma lucidum), korditseps (Cordyceps sinensis); (alkohol 38,4 vol.%, taimne glütseriin 10 vol.%).

Päevane annus 6 ml sisaldab: kilejas hundihammas 0,1 g, suur armujuur 0,1 g, pooria 0,1 g, hiina taralõng 0,1 g, läikiv liguster 0,1 g, punane läikvaabik 0,1 g, korditseps 0,1 g.

Vastunäidustused:
enne kasutamist konsulteeri tervise spetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte anda alla 5-aastastele. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada.
Kasutamine:
40 tilka (2 ml) ¼ klaasis vees (60 ml) 3 korda päevas. Loksuta korralikult enne tarbimist.
Pakend:
100 ml
Allikas:

tootja - Novo Lumen BV poolt Lifebiotic Medical Research Ltd. jaoks

Maaletooja - Dao OÜ, Tulika 19, Tallinn, Harjumaa, Eesti 

Ühik:
pdl
Laoseis:
Laos